KONST / Litografier / Färglitografi 8124290
nr 812 4290
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Agneta Gussander, "Svärmarspiral", 105/310, signerad, -82, motivets mått: 67x48
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2013
kl 20:22:15
100 kr
200 kr
200 kr